Arnica Tesla ET14310 Torbasız AAA Enerji Elektirikli Süpürge

5,0 (0 Yorum)

Marka
Ürün Kodu : 153 04 026
749,00 TL
480,00 TL %36 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


 

Arnica Tesla ET14310 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Yüksek kapasiteli toz toplama ve emiş gücü ile Arnica Tesla ET14310 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, ev ve iş yerlerinin temizliğinde ideal bir toz torbasız süpürge modeli olarak öne çıkıyor.

A sınıfı tasarruflu enerji tüketimi özelliğine sahip olan Arnica Tesla, 71 desibel seviyede ultra sessiz çalışma rahatlığı sunuyor. Kolayca boşaltılabilen 3 litrelik geniş ve şeffaf toz toplama haznesi, özel emniyet sistemi sayesinde taşıma esnasında tozların dökülmesini önlüyor. Üstün emiş güçlü yeni CYCLONE MAX teknolojisinin kullanıldığı model, Hepa 13 filtre özelliğiyle de gözle görülmeyen kimyasal partikülleri, toz akarı, mikrop ve bakterileri toplayarak sağlıklı bir temizlik sağlıyor.

Arnica Tesla ET14310 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Makinesi, ergonomik tutuş rahatlığı ve manevra kabiliyetiyle mekanlar sorunsuz şekilde süpürülebiliyor. Ayakla açıp kapama ve kablo toplama mekanizması da bulunan modelin, evcil hayvanlardan dökülebilecek tüyleri alabilen turbo fırçası ve diğer aparatları sayesinde farklı temizlik işlevlerini de yerine getirebiliyor.

Siz de kaliteli ve kullanışlı bir toz torbasız elektrik süpürgesi arıyorsanız Arnica TArnica Tesla ET14310 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Makinesi modelini hemen satın alabilirsiniz.

 

Genel Özellikler

Garanti Süresi: 3 Yıl Arnica Garantili

750 W

AAA sınıfı

Ergonomik emiş gücü ayarı

3 fonksiyonlu emniyet kilidi

Cyclone max teknolojisi

Ergonomik tutma sapı

Pratik hazne kullanımı

Ayakla kontrol için tasarlanmış açma kapama düğmesi

Ayakla kontrol için tasarlanmış kablo sarma düğmesi

Dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı

Turbo fırça

Patentli teleskobik emiş borusu 102 cm

Yıkanabilir hepa filtre

3 lt toz haznesi

Yüksek verimli 3 kademeli filtre sistemi HE3LF

Yıkanabilir motor koruma filtresi

71 dBA

8 Metre erişim alanı