Arnica Süpürgeç Lux Toz Torbalı Dik Elektrikli Süpürge

5,0 (0 Yorum)

Marka
Ürün Kodu : 153 04 010
199,00 TL
139,00 TL %30 İndirimli


 Listeme Ekle  KarşılaştırGenel Özellikler
Garanti Süresi: 2 Yıl Arnica Türkiye Garantili

Arnica Süpürgeç Lux Toz Torbalı Kırmızı Dik Elektrikli Süpürge, fonksiyonel tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.
Dik ve ince tasarımı ile yer kaplamayan Arnica Süpürgeç, katlanabilen tutamağı sayesinde hem kullanılmadığı zaman kısa bir yapıya bürünüyor, hem de süpürme işlemi sırasında duruş bozukluklarına yol açmıyor. Üçgen kuru temizleme fırçası eşyaların altının ve duvar diplerinin temizlenmesini kolaylaştırıyor. Fırçanın arkasında bulunan tekerlekler sayesinde dikey süpürge yüksek hareket kabiliyetine sahip oluyor. 3 yıl garanti kapsamında sizlere sunulan ürünün kablo tutucusu dağınıklığı engelliyor.
Kırmızı gövde rengi ve siyah düğmeleri ile dikkat çeken ürünün içerisinde 1600 W’lık motor bulunuyor. Çalışırken motora toz girmesini engelleyen motor koruyucu filtre makinenin kullanım ömrünü uzatıyor. Çentiğine bastırarak kolayca yerinden çıkartabileceğiniz filtreyi su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Micro filtresi sayesinde yaşam alanınızı tozdan ve kirden arındıran dik süpürge yıkanabilir bez toz torbası ile daima maksimum emiş gücüne sahip oluyor. Düğmesine basarak kolayca açabileceğiniz haznenin içerisinde yer alan toz torbası darbelere dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanılabiliyor.
Elektrikli süpürgeye ücretsiz kargo hizmetinden ve kredi kartına taksit seçeneklerinden yararlanarak sahip olmak için hemen sepetinize ekleyin!

Teknik Özellikler
1600 W max. 
Üçgen kuru temizleme fırçası 
Katlanabilen tutamak 
Motor koruyucu filtre 
Micro filtre 
Yıkanabilir bez toz torbası 
Kablo tutucu